بنر فروش فوق العاده عید نوروزجشنواره تخفیف های ویژهرزرو جایگاه های تبلیغاتی

بهترین راهکار هنگام قطع اینترنت چیست

فهرست مطالب

بهترین راهکار هنگام قطع اینترنت چیست

بهترین راهکار هنگام قطع اینترنت چیست؟، اول اینکه خون سردی خودتونو حفظ کنید اما در واقع پاسخ این سوال را باید از دو دریچه بررسی کنیم.

در ابتدا باید دید منبعی که دیتا ها را از آن دریافت میکنیم کجاست؟

خوب به دلیل اینکه عمده کاربران در ایران در هنگام مشکلات فنی از جمله قطع اینترنت و یا محدود شدن آن مواجه میشوند، عملا دسترسیشان به شبکه های مجازی قطع میشود و عمدتا که در اینستاگرام هستند و به صفحات خود دیگر دسترسی پیدا نمیکنند دچار مشکلات بسیاری میشوند.

از این رو برای این تعداد از کاربران فضای مجازی توصیه میشود که حتما پلتفرم خودشونو در قالب یک وب سایت راه اندازی کنن و سپس به فعالیت در صفحاتمجازی خود بپردازند.

طراحی وب سایت با کمترین هزینه

با این کار هم از محدودیت های شبکه های مجازی راحت میشوند و هم به صورت گسترده تری میتوانتد به فعالیت بپردازند. زیرا هم از رتبه بندی وب سایت بهرهمند میشوند و هم از قدرت موتور های جستجو گر بهره خواهند برد.

با این حال اگر این موتور های قدرتمند توان مقابله با طرح محدودیت سازی برخی از کشور ها را داشته باشند!!

در هر حال با توجه به برحی از سیاست های داخلی کشور بهتر است که کاربران فعال بخصوص آنهایی که کسب و کارشان در فالب صفحات مجازی ایست حتما به راه اندازی وب سایت های شخصی یا تجاری خود فکر کنند.

زمان آن فرا رسیده تا به توسعه کسب و کار خود به صورت پیشرفته تر و تخصصی تری فکر کنند.

مزایای ایجاد وب سایت

یکی از مزایاهایی که منجر میشود افراد و شرکت ها به تهیه وب سایتشان روی بیاورند این است که شما امکان پشتیبان گیری از اطلاعات وب سایتتان را در اختیار خواهید داشت، درگاه های پرداخت مستقیم و واسط با امکان اتصال به حساب های بانکیتان را به راحتی مدیریت خواهید کرد و …

شما با ایجاد یک وب سایت میتوانید مدیریت طرح ها و رنگ ها را خودتان با توجه با رنگ سازمانیتان و پلتفرمتان مدیریت کنید. محصولات و خدماتتان را به گونه ای وسیع تر توسعه و مدیریت کنید.

تنها مواردی که شاید برای برخی تهیه یک وب سایت مشکل ساز باشد هزینه های راه اندازی با شیوه های اصولی باشد. اما برای مجموعه ها یا افرادی که آینده کسب و کارشان برایشان اهمیت دارد باید بگویم این هزینه ها نوعی سرمایه گذاری محسوب میشوند.

طراحی وب سایت با کمترین هزینه

چالش های ایجاد یک وب سایت

از جمله چالش های ایجاد یک وب سایت تهیه محتوا میباشد که این مورد هم با هزینه های فراوانی همراه خواهد بود (تهیه مطالب برای خوانندگان، پست ها و وشته های روزانه، عکاسی، گرافیک، برنامه نویسی و رفع مواردی که به کد نویسی یا آشنایی با آن نیاز است، تبلیغات و …) که بشترین و مهمترین آنها موارد پشتیبانی میباشد.

به کسانی که عمدتا تمام این موارد را عملیاتی میکنند وب مستر میگویند. مشاوران فناوری اطلاعات معمولا میتوانند این افراد را به شما معرفی کنند یا برای شما تیم سازی کنند.

اما قبل از آن طرح وب سایت شما باید توجیه اقتصادی داشته باشد تا بتوانید هزینه ها را پیش بینی و تامین کنید. که توصیه میشود حتما با مشاوران ما مشورت کنید.

ما را در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز دنبال کنید.

اشتراک گذاری این پست
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
کوپن تخفیف 40 درصدی
شرکت در قرعه کشی
شرکت در قرعه کشی
30% تخفیف + هدیه + ارسال رایگان
کوپن تخفیف 40 درصدی
شرکت در قرعه کشی
کوپن تخفیف 30 درصدی
30% تخفیف + هدیه + ارسال رایگان
کوپن تخفیف 30 درصدی
کوپن تخفیف 20 درصدی
30% تخفیف + هدیه + ارسال رایگان
30% تخفیف + هدیه + ارسال رایگان
شانس خود را امتحان کنید و برنده شوید!

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و چرخ را بچرخانید. این شانس شما برای برنده شدن تخفیف های شگفت انگیز است!

Previous
Next

مزایای عضویت در سایت:

  • مدیریت سفارشات و استفاده از امکانات ویژه از طریق ایجاد حساب کاربری در وب سایت و …
  • استفاده از کوپن های تخفیف + ارسال رایگان (Public)