فروش ویزه به مناسبت روز پدرجشنواره تخفیف های ویژهرزرو جایگاه های تبلیغاتی

گوچی مجموعه جدید سبک زندگی خود را معرفی کرد

فهرست مطالب

گوچی مجموعه جدید سبک زندگی خود را معرفی کرد

گوچی مجموعه جدید سبک زندگی خود را معرفی کرد ، پس از همه گیری ، گوچی به دنبال آن بود که شادابی بی حد و حصر را در زندگی شما به ارمغان بیاورد ، رنگهای چاپی و کلیدوسکوپی را به هم زده و درخشندگی جدیدی را در ابرهای خاکستری که استعاری که در پی کووید -۱۹ جمع شده بود را به ارمغان بیاورد.

خوشبختانه از نظر گوچی ، گوچی همچنان مشتاق حداکثر جذب مخاطب و همچنان پر انرژی است ، زیبایی که با جشن تولد خانه مد فلورانس مطابقت دارد. گوچی امسال صدمین سال خود را جشن می گیرد.


این هفته ، گوچی یک مجموعه جدید پر جنب و جوش از سبک زندگی را راه اندازی می کند ، که در ماه سپتامبر در Salone del Mobile 2021 با افتتاح یک کارتی لری پاپ آپ نمایش داده می شود. پیشنهاد التقاطی ، با الهام از مجموعه ای کنجکاو گرایانه ، دارای مجموعه ای از لوازم جانبی خواهد بود که می تواند زندگی را بسیار بهتر کند. این لوازم شامل لوازم التحریر ، وسایل روی میز ، بازی ، لباس خواب و لوازم جانبی سفر است.

سوالاتی که شما را سرگرم خواهد کرد
  • آیا دوست دارید در جشن سالگرد نیز شرکت کنید؟
  • آیا حوصله یک خواب شبانه مجلل را دارید؟
  • دوست دارید یک شب بازی الهام گرفته از گوچی داشته باشید؟
  • آیا لوازم جانبی پیچیده ای را برای یک هفته آینده می خواهید؟
سبک زندگی گوچی: طرح های جذاب روی لباس خواب قرار می گیرد


 بگذارید ما شما را به لباس خواب های ابریشمی گوچی ، با نقوش برجسته ، از چوب درختان همراه با پرندگان تا G های یکپارچهسازی با سیستمعامل کشیده هدایت کنیم. 

به ست های بازی های جذاب و گروهی ، تاس و کارت های بازی توجه کنید. از نوت بوک ها ، ست های مدادی و کاغذهای گوچی الهام بگیرید که به شخصیت های دیزنی ، تک نگاری برچسب و چاپ گل Herbarium اشاره می کند.

بالش گردن ، کیف لباس و فن خنک کننده گوچی را بررسی کنید.

در حال حاضر امسال سالی شلوغ برای گوچی خواهد بود. در ماه مه ۲۰۲۱ ، گوچی خانه باغ Gucci خود را در فلورانس بازگشایی کرد ، با اولین نمایشگاه “Archetypes” ، کمپین های تبلیغاتی خلاقانه الساندرو میکل طرح هایی را برای برای کارخانه گوچی ارائه کرد. در ماه جولای ، از خانه جدید بایگانی گسترده خود ، در Palazzo Settimanni فلورانس رونمایی کرد.

به دنبال سبک زندگی Gucci باشید تا لوازم جانبی شاداب کننده و روزمره را برای خود تضمین کنید ، در صدسالگی و فراتر از آن ، زرق و برق و زیاده خواهی به زندگی شما تزریق می شود. ‌۱

اشتراک گذاری این پست
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
کوپن تخفیف 40 درصدی
شرکت در قرعه کشی
شرکت در قرعه کشی
30% تخفیف + هدیه + ارسال رایگان
کوپن تخفیف 40 درصدی
شرکت در قرعه کشی
کوپن تخفیف 30 درصدی
30% تخفیف + هدیه + ارسال رایگان
کوپن تخفیف 30 درصدی
کوپن تخفیف 20 درصدی
30% تخفیف + هدیه + ارسال رایگان
30% تخفیف + هدیه + ارسال رایگان
شانس خود را امتحان کنید و برنده شوید!

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و چرخ را بچرخانید. این شانس شما برای برنده شدن تخفیف های شگفت انگیز است!