اسلایدر پوشاک آقایان اهل مداسلایدر اکسسوری فروشگاه اهل مداسلایدر فروشگاه اهل مد
طراحی سایت
ریپروتاژ فروشگاه اهل مد
پریسا کریمیان طراح دکوراسیون داخلی

دستبندهای چرم اهل مد طراحی خلاقانه

فهرست مطالب

فهرست موضوعات

دستبندهای چرم اهل مد طراحی خلاقانه

دستبندهای چرم اهل مد طراحی خلاقانه ، دستبندهای چرم اهل مد از جمله کالاهای با کیفیتی که فروشگاه اهل مد به شما معرفی و عرضه کرده است، می باشد. استفاده از چرم طبیعی گاوی منجر شده تا از لحاظ بند، بندی محکم و با استقامتی در برابر رطوبت را تجربه کنید. این نوع چرم علاوه بر طبیعی بودنش هیچ گونه حساسیتی را در بر نداشته و با دوختی که شده است بر استحکام آن افزوده شده است.

دستبندهای چرم اهل مد طراحی خلاقانه

یکی از راههایی که شما به خوبی می توانید چرم طبیعی را از چرم های مصنوعی تشخیص دهید بوی آنهاست. بوی چرم طبیعی کاملا رایحه چرب مانندی دارد. اما چرم های مصنوعی و صنعتی این گونه نیستند. یکی دیگر از راههای شناخت چرم طبیعی ضخامت و قطر خود چرم است.

معمولا چرم های طبیعی از ضخامت بیشتری نسبت به چرم های مصنوعی برخوردارند. در خصوص پلاک های استیل رنگ ثابت که در این نوع دستبندها استفاده شده باید بگویم از لحاظ کیفیت در نوع خود از بالاترین کیفیتها برخوردارند و با فرایند رنگی که در آنها ایجاد شده است خاصیت ضد حساسیت در آنها ایجاد شده است. در این ترکیب که منجر به ایجاد رنگ طلایی ثابت در آنها شده است از عنصری به نام رادیوم استفاده می شود که با حذف عناصر زائد در آن منجر به حفظ درخشندگی و ثبات رنگ و ایجاد خاصیت ضد حساسیت در آنها شده است.

طراحی و ساخت دستبندهای چرم اهل مد

در طراحی این دستبندها سعی شده تا از خلاقیت، ظرافت و دقت بالایی برای آنها در نظر گرفته شود زیرا طراحی که خاص و جذاب باشد می تواند سلیقه مخاطبان را به خوبی ارزیابی و جذب نماید. برخی از پلاک هایی که در دستبندهای اهل مد به کار رفته است دست ساز بوده و منحصر به فرد هستند. از این رو ممکن هست نسبت به نمونه های موجود در بازار از قیمت بیشتری برخوردار باشند. برخی با فرایند لیزر و فرایند صنعتی برش کاری شده باشند که در هر صورت فرق زیادی از لحاظ قیمت در آنها مشاهده نمی شود و اختلاف قیمت آنها اندک است، اما اگر طرحی به سفارش مشتری و تعداد محدود بخواه  تولید و عرضه شود خوب مسلما از قیمت بیشتری برخوردار خواهد شد.

عکاسی از دستبندهای اهل مد

تجربه عکاسی به ما این امکان را داده است تا خود محصول را در زاویه های مختلفی برای شما تصویربرداری کنیم تا بتوانید محصول را بهتر و از ابعاد متنوعی بررسی کنید و در خرید خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

فرایند خرید دستبندهای اهل مد

این که شما از چه راهی و کانالی با صفحه اصلی عرضه محصول آشنا شده اید خود بحثی مفصل است اما ما ساده ترین راه خرید را به شما معرفی و در اختیارتان قرار داده ایم تا بتوانید خریدی مطمئن، آسان را تجربه کنید.

لینک خرید آسان

از این رو پیشنهاد ما به شما مراجعه به صفحه اختصاصی خود محصول است زیرا هم توضیحات بیشتر را می توانید در اختیار داشته باشید و هم فرایندهای خرید به راحتی در اختیار شما قرار گرفته است.

اشتراک گذاری این پست
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
طراحی سایت
ریپروتاژ فروشگاه اهل مد
پریسا کریمیان طراح دکوراسیون داخلی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.