ستاره های راه راه پوش بروتون

ستاره های راه راه پوش بروتون
Louis Vuitton’s take on the classic Breton top at Paris fashion week. Photograph: Rex/Shutterstock

ستاره های راه راه پوش بروتون ، ستاره های راه راه … چرا تاپ کلاسیک برتون دوباره مد شده است؟

هنگامی که ستارگان مختلف از پابلو پیکاسو گرفته تا آدری هپبورن ، مارلون براندو تا مادونا ، تاپ برتون – به سوی طرح های ساده رفتند حس کرده بودند که شیک بودن در سادگی است و به اتفاق طرح های آسان مورد علاقه آنها قرار گرفت ، در شرف لذت بردن از لحظه جدید مد بودند. سلبریتی های شیک به عنوان یکی از موارد انتقال انرژی های مثبت به ما معرفی می شوند که ما را از کار در خانه به سمت بیرون آمدن در جهان سوق می دهد ، این نوارهای راه رها آشنا ، اخیراً در دوشس کمبریج ، آنا وینتور و بازیگر زن جنیفر گارنر دیده شده است. این طرح های راه راه در حال حاظر توسط مارک های مقرون به صرفه از جمله Boden و Seasalt در میان پرفروش ترین های خود قرار دارند ، در حالی که برچسب های با کیفیت بالا Ralph Lauren ، Louis Vuitton و Celine همچنین برتون ها را در آخرین مجموعه های خود معرفی کرده اند.

ستاره های راه راه پوش بروتون
The Duchess Of Cambridge rocks the Breton look during a visit to St Andrews University last week. Photograph: WPA/Getty Images
مجموعه ژان پل گولتیه با مضمون ملوان

در همین حال ، یک مجموعه ژان پل گولتیه با مضمون ملوان به تازگی راه اندازی شده است. Gaultier ، که در گذشته از صنعت مد وحشت بوده که هنگام ارائه برنامه تلویزیونی Eurotrash در اواخر دهه 90 ، به طور غیرقابل انتظاری با نوار راه راه که او اغلب با یک کیلت می پوشید ، ارتباط دارد. اگرچه گولتیر سال گذشته بازنشسته شد ، اما نام تجاری او همچنان ادامه دارد. مجموعه جدید 75 قطعه ای این برچسب – که توسط استعدادهای جوانی از جمله Paloma Spain ، Ottolinger و Marvin M’Toumo ایجاد شده است – احتمالاً با نسخه های برش خورده و روکش دار مشبک کلاسیک ، مخاطبان Gen Z را به خود جلب خواهد کرد. همانطور که از نامش پیداست ، برتون ، که گاهی اوقات la marinière نیز نامیده می شود ، کاملاً فرانسوی است. در سال 1858 ، پیراهن راه راه لباس رسمی نیروی دریایی فرانسه شد. در این طرح 21 نوار وجود داشت که گفته می شد دریابانی ملوانانی که بیش از حد سفر کرده بودند را نشان میداد.

اولین پیراهن های راه راه با برچسب Saint James

اولین پیراهن ها با برچسب Saint James – به نام روستای واقع در خلیج Mont-Saint-Michel ، در مرز نرماندی و بریتنی – ساخته شده است که قرن ها با پشم رنگ شده و بافته شده به مغازه های جوراب بافی ارائه می شد. کوکو شانل را بخاطر بالا بردن برتون از لباس فرم به یک کالای مد معتبر می دانند. با این حال ، آمبر بوتچارت ، نویسنده کتاب Nautical Chic ، تاریخچه مد دریایی ، می گوید نقش شانل “در این داستان بسیار اغراق آمیز است”. این نویسنده وضعیت مد خود را به سارا و جرالد مورفی ، دوستان بوهمی اف اسکات و زلدا فیتزجرالد که در دهه 20 در Côte d’Azur زندگی می کردند ، برمی گرداند.

ستاره های راه راه پوش بروتون
Audrey Hepburn in circa 1955. Photograph: Phil Burchman/Getty Images
بوچارت و مد لوازم دریانوردی

بوچارت می گوید: “جرالد مورفی ، یک هنرمند آمریکایی ، برای خرید لوازم قایق خود به مارسی سفر کرد.” “او با تاپ های راه راه مارینر برای خودش و مهمانانش برگشت ، و شروع به روندی کرد که تا امروز ادامه دارد.” Butchart می گوید که برتون مشخص است زیرا “به نشانه شیک کلاسیک فرانسه تبدیل شده است اما هنوز هم می تواند انجمن های ضد فرهنگی را به دست آورد. “این یکی از معیارهای اصلی مد است که می تواند بورژوایی و بوهمی به نظر برسد ، بسته به نحوه پوشیدن – یا پوشیدن آن.” در اواسط دهه گذشته ، کیت ماس ​​و الکسا چونگ آنها را به بخشی از کمد لباس خود تبدیل کردند ، با نام تجاری محبوب جیمز. در اوایل این ماه اعلام شد که مغازه قایقرانی آرتور بیل در کاون گاردن لندن پس از 500 سال در حال بسته شدن است که منجر به عزاداری در اینستاگرام شده است.

فروشگاه سنت جیمز برتون

این فروشگاه که به عنوان پیشرو در فروش لوازم جانبی و لوازم جانبی سنت جیمز برتون شناخته می شود ، نام خود را در زمینه تهیه کالا به ملوانان و ماجراجویان به وجود آورد. به طور مشهور ، این طناب ها را به تنزینگ نورگی و اریک شیپتون برای اولین سفر خود در اورست در سال 1935 ارائه داد. نامه ای که توسط دومی امضا شده است بخشی از بایگانی Beale است. با این حال ، خالصان خوشحال خواهند شد که بدانند به زودی آنها می توانند لباس های خود را از نیروی دریایی فرانسه بخرند که لباس خود را برای اولین بار از طریق خط تولید خود ، Marine National 1626 به عنوان مارک می فروشد – که اشاره به سال کاردینال ریشلیو ، وزیر ارشد پادشاه لوئی سیزدهم ، نیروی دریایی فرانسه را تأسیس کرد دارد. طبق گفته دریاسالار پیر وندیر ، رئیس ستاد نیروی دریایی فرانسه ، مجموعه ای از برترین های کلاسیک برتون ، مجموعه ای از کیف های “جوان ، شیک و پویا” از بادبان های بازیافتی را ارائه می دهد. سود به سمت بهبود شرایط کار ملوانان خواهد رفت.

کوپن تخفیف 40 درصدی
شرکت در قرعه کشی
شرکت در قرعه کشی
30% تخفیف + هدیه + ارسال رایگان
کوپن تخفیف 40 درصدی
شرکت در قرعه کشی
کوپن تخفیف 30 درصدی
30% تخفیف + هدیه + ارسال رایگان
کوپن تخفیف 30 درصدی
کوپن تخفیف 20 درصدی
30% تخفیف + هدیه + ارسال رایگان
30% تخفیف + هدیه + ارسال رایگان
شانس خود را امتحان کنید و برنده شوید!

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و چرخ را بچرخانید. این شانس شما برای برنده شدن تخفیف های شگفت انگیز است!