تخفیفات شگفت انگیزتاپ و لگ ورزشی زنانه

مشخصات آگهی:

شناسه آگهی: 12773
عنوان آگهی: نقاشی ساختمان در شیراز و صدرا
امکانات آگهی: مشاوره, طراحی, اجرا
توضیحات کوتاه:

گروه شیراز خوشرنگ با کادری مجرب و با تجربه با ارائه خدمات نقاشی و تزئینات ساختمان با استفاده از رنگ های اکریلیک، روغنی و پلاستیک، رنگ آمیزی کناف و نصب کاغذ دیواری های ایرانی و خارجی با سرپرستی استاد علی معصومی پور در خدمت هموطنان گرامی می باشد.

آگهی دهنده: علی معصومی پور
نوع مجوز: عضو انجمن صنفی
سابقه فعالیت: بیش از 20 سال تجربه فعالیت
شماره تماس: 09173168963 - 09302992563
آدرس: شیراز، صدرا، فاز دو، بلوار ارتش، خیابان آموزگار
لوگو شیراز خوشرنگ
توضیحات آگهی:

از لحاظ تاریخی، نقاش مسئول اختلاط رنگ بود. ذخیره آماده رنگدانه ها، روغن ها، تینرها و خشک کن ها. نقاش از تجربیات خود برای تعیین یک مخلوط مناسب بسته به ماهیت کار استفاده می کند. در دوران مدرن، نقاش در درجه اول مسئول آماده سازی سطحی است که باید رنگ آمیزی شود، مانند ایجاد سوراخ در دیوار خشک، استفاده از نوار ماسک و سایر محافظ ها بر روی سطوحی که نباید رنگ آمیزی شوند، اعمال رنگ و سپس تمیز کردن. شرکت‌های بزرگ‌تر که در این تجارت فعالیت می‌کردند، عموماً قادر به انجام بسیاری از خدمات نقاشی یا تزئین بودند، از ایجاد دیوار برجسته تا امضانویسی، تذهیب اشیا یا تکمیل یا تکمیل مبلمان. کار نقاشی در دایره المعارف بریتانیکا 1911 در ویرایش یازدهم توضیح داده شده است که در آن مهارت های مربوطه شامل آماده سازی سطوح، مخلوط کردن رنگ، تذهیب، دیستمپر، و پرداخت های مصنوعی از جمله سنگ مرمر کردن و دانه بندی می شود.

اخیراً، نقاشان حرفه ای مسئولیت تمام آماده سازی قبل از نقاشی را بر عهده دارند. کلیه خراش دادن های گچ بری یا ذرت بو داده یا بافت، سنباده زدن، برداشتن کاغذ دیواری، درزبندی، ترمیم دیوار خشک یا چوب، وصله زدن، لکه زدایی، پرکردن سوراخ های ناخن یا هر گونه عیب با گچ یا بتونه، تمیز کردن، چسباندن، آماده سازی و آستر کاری انجام می شود.

گالری تصاویر و نمونه کار ها

فردا دوباره شانستو امتحان کن
کوپن تخفیف 30 درصدی
کوپن تخفیف 40 درصدی
کوپن تخفیف 50 درصدی
کوپن تخفیف 20 درصدی
فردا دوباره شانستو امتحان کن
کوپن تخفیف 40 درصدی
کوپن تخفیف 50 درصدی
کوپن تخفیف 20 درصدی
کوپن تخفیف 30 درصدی
فردا دوباره شانستو امتحان کن
کوپن تخفیف 50 درصدی
شانس خود را امتحان کنید و برنده شوید!

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و چرخ را بچرخانید. این شانس شما برای برنده شدن تخفیف های شگفت انگیز است!