لیست موضوعات

آشنایی با طرح همکاری در فروش فروشگاه خرید اینترنتی اهل مد

فروشگاه خرید اینترنتی اهل مد در نظر دارد جهت توسعه کسب و کارها و افزایش درآمد صاحبان کسب و کار ، محصول ها و خدمات متقاضیان محترم را در فضای فروشگاه خود پذیرا باشد. از این رو متقاضیان محترم میتوانند با تهیه اشتراک سالانه محصول ها و خدمات خود را در این فروشگاه معرفی و عرضه کنند.

درصورتی که صاحب کالا یا خدماتی هستید میتوانید با انتخاب پلن های زیر اقدام به دریافت اشتراک نمایید. پس از تهیه اشتراک همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

مزیت های طرح

معرفی محصول ها در موتور های جستجوگر مانند گوگل

نتیجه طرح

فروش بیشتر و جذب مشتریان هدفمند از طریق پلتفرم

راهنمای سطوح (پلن های ارائه شده)

صاحبان کالا میتوانند محصول خود را در وب سایت معرفی و عرضه کنند. محصول های شما توسط تیم محتوای سایت ، بر روی سایت بارگذاری خواهد شد. شما میتوانید از طریق فرم ثبت کالا مشخصات محصول خود را ارسال کنید.

در صورتی که برای محصول های خود نیاز به تصویر برداری و یا طراحی هستید با بخش پشتیبانی هماهنگ کنید.

در صورتی که صاحب کالایی نیستید و تنها کسب و کاری را دارا میباشید میتوانید آن را معرفی و در بخش جایگاه های تبلیغاتی صفحات سایت به نمایش بگذارید. مخاطبان با کلیک بر روی اسلایدر شما میتوانند به صفحه اختصاصی شما هدایت شده و از فعالیت شما با خبر و با آن آشنا شوند.

کسب و کار شما توسط تیم مدیریت محتوای سایت بر روی سایت بارگذاری خواد شد. شما میتوانید جهت ارسال مشخصات کسب و کار خود از فرم ثبت کسب و کار ها اقدام کنید.

تهیه اشتراک ویژه

تهیه اشتراک ویژه فروشگاه اهل مد
سطوح کاربری ویژه اعضای VIP سایت

شما میتوانید جهت تهیه اشتراک VIP از تعرفه های زیر را استفاده کنید
سطح 4
پلن پلاتینیوم
هزار تومان 1 میلیون و 450
  • اشتراک ویژه
  • معرفی 36 محصول
سطح 3
پلن طلایی
هزار تومان 750
  • اشتراک ویژه
  • معرفی 18 محصول
سطح 2
پلن نقره ای
هزار تومان 360
  • اشتراک ویژه
  • معرفی 9 محصول
سطح 1
پلن برنزی
هزار تومان 150
  • اشتراک ویژه
  • معرفی 3 محصول
با ما رشد کن

شما میتوانید با تهیه اشتراک های ویژه VIP (سطح 3 و یا سطح 4) کسب و کار و بیزینس خود را همراه با ما رشد و توسعه دهید. ما به شما در حوزه معرفی و فروش کالاهای شما کمک خواهیم کرد تا محصولات شما را مخاطبان واقعی ببینند.

بخشی از جامعه ما باش

اینکه شما عضوی از باشگاه مخاطبان ما باشید برای شما حسن خواهد بود زیرا میوانید در سطح  (1 و 2) از بخش های مختلف سایت استفاده کنید و از جدیدترین مقاله ها و مطالب ویژه استفاده کنید. شما میتوانید با ذکر منبع از آنها در پیج ها، کانال ها و شبکه های مجازی و سایت های خود استفاده کنید.

به صورت پلکانی توسعه خواهید یافت

در اشتراک های سطوح (3 و 4) میتوانید از فرایند های مشاوره ای و دوره ای توسعه کسب و کار شرکت کنید و از جدیدترین متد های توسعه کسب و کار و افزایش درآمد مطلع شوید.

آسان عضو شوید آسان دیده شوید

آسان تر از هر پلتفرمی که میشناسید عضو شوید، اشتراک تهیه کنید، محصول خود را معرفی کنید، کسب و کار خود را معرفی کنید و صفحه اختصاصی خود را ایجاد کنید.